Лапароскопічна холецистектомія —
«золотий стандарт» в лікуванні холециститу та інших захворювань жовчного міхура

Організм — механізм складний. Будь-яке порушення провокує цілий ряд проблем, що вимагають серйозного, складного лікування. Але сучасна медицина та сучасні методи лікування дозволяють впоратися з різними захворюваннями і повернути високу якість життя.


Одна з таких продецур — це лапароскопічна холецистектомія. Вона полягає у видаленні жовчного міхура і є однією з найбільш поширених хірургічних процедур у світі. Холецистектомію виконують, коли консервативні методи лікування не можна використовувати або вони не є ефективними.

У чому полягає операція і які результати дає

Лапароскопічний метод хірургічного втручання не вимагає розрізів і проводиться через 3-4 проколи черевної стінки. Їх діаметр — не більше 10 мм. В ході процедури використовується інноваційне обладнання, що дозволяє досягти високої ефективності і мінімальної інвазивності. Операція проводиться із застосуванням відеокамери, яка передає зображення на екран монітора. Це дозволяє максимально точно і безпечно розділяти тканини. А електрокоагуляція мінімізує втрату крові під час операції.

Згідно з дослідженнями, такий спосіб лікування дозволяє повністю позбутися симптомів і порушень, які стали причиною розвитку патологій. Через півроку після хірургічного втручання пацієнт повертається до повноцінного способу життя, практично без обмежень. У разі, коли захворювання жовчного міхура супроводжуються низкою інших порушень, лікар дає рекомендації щодо харчування, способу життя і подальшого лікування. Тяжкість патологій та складність операції відображається на цінах лікування.


Показання і застереження

Головне показання — усладнення жовчнокам'яної хвороби. Видалення жовчного міхура також може бути ефективним рішенням і при інших патологічних станах. Показання до проведення операції:

  • гострий холецистит. Прогресивне захворювання при відсутності ефективного лікування спричинює розвитку серйозних ускладненнь (некроз або перфорація стінок жовчного міхура, перитоніт, внутрішньочеревні абсцеси, сепсис);

  • хронічний холецистит. Його основна загроза — майже не контрольоване перетікання в гостру форму. Не передбачає утворення каменів;

  • поліпоз жовчного міхура. Це захворювання клінічно не викликає скарг. Наявність симптомів обумовлена протіканням супутніх захворювань. Небезпека патології полягає у високому ризику появи пухлин;

  • рак жовчного міхура. У більшості випадків розвивається внаслідок тривалого протікання жовчнокам'яної хвороби і хронічного холециститу. Видалення жовчного міхура і навколишніх тканин лапароскопічним методом — найбільш ефективний спосіб лікування;

  • холедохолітіаз. Захворювання часто супроводжується ускладненнями у вигляді механічної жовтяниці, холангіту, біліарного панкреатиту.

Процедура заборонена особам з важкими загальнотерапевтичними захворюваннями в стадії декомпенсації та загострення, кахексією і вираженим метастазуванням. Вона призначається лікарем після обстеження, виявлення захворювання і спровокованих ним ускладнень або порушень. Фахівець розповість про підготовку і дасть рекомендації щодо способу життя протягом і після реабілітації.


ПОКАЗАННЯ
Гострий калькульозний холецистит
Хронічний калькульозний холецистит
Поліпи (поліпоз жовчного міхура)
Рак жовчного міхура
Холедохолітіаз
ПРОТИПОКАЗАННЯ
важкі загальнотерапевтичні захворювання в стадії ремісії
виражене метастазування рак
кахексія

Переваги лапароскопічної холецистектомії і життя після операції

Особливості:
Даний вид операції, один із найпоширеніших у світі. Така методика дозволяє безпечно видалити жовчний міхур, котрий не функціонує належним чином. Лапароскопічне втручання відбувається через невеликі проколи черевної порожнини.

Час проведення операції — від 30 хвилин залежно від складності.Реабілітація:
Протягом 1-2 діб після проведення операції пацієнт перебуває в стаціонарі під наглядом лікарів. Відразу після операції дозволяється пити прозорі рідини невеликим ковтками. На другий день можна вживати їжу, не великими порціями.


«Центр хірургії підшлункової залози»:
ваше здоров'я в надійних руках

«Центр хірургії підшлункової залози» в Києві — одна з провідних європейських клінік, створена на базі багатопрофільної КНП «Київської міської клінічної лікарні №1». Переваги клініки:

  • комплексне лікування;

  • фахівці з великим досвідом роботи;

  • інноваційне обладнання;

  • індивідуальний підхід до кожного;

  • ефективне лікування, яке підбирається залежновід стадії і складності патології. Ми вікористовуємо учасні і традиційні методики, що гарантують позитивний результат.

Щоб дізнатися деталі (вартість, як підготується до операції і т. д.), запишіться на консультацію до нашого фахівця. Залиште свої контактні дані або зателефонуйте нам.

Ми проведемо комплексне обстеження, запропонуємо ефективне рішення проблеми, пройдемо з вами весь шлях лікування до повної реабілітації. Запевняємо: ваше здоров'я — в надійних руках професіоналів.


Запишіться на консультацію
Після заповнення форми ми зв'яжемось з Вами
і запропонуємо час прийому
Ваше им'я
Ваш e-mail
Ваш телефон
Нажимая кнопку оплаты, вы соглашаетесь с политикой конфиденциальности